Barbara Kozber wyróżniona w ogólnopolskim konkursie dla dziennikarzy Kryształowe Pióra. Dziennikarkę TVP Bydgoszcz doceniono za program telewizyjny "Serce kobiety" zrealizowany w cyklu „Wyprzedzić chorobę”.

W tworzonym przez bydgoską dziennikarkę programie biorą udział wybitni specjaliści ze szpitali oraz placówek medycznych regionu, prezentujący ciekawe i niekonwencjonalne metody terapii. "Wyprzedzić chorobę" jest emitowany nieprzerwanie od 19 lat. Wyróżniony odcinek został poświęcony tematowi chorób układu krążenia u kobiet.

Ideą ogólnopolskiego konkursu dla dziennikarzy Kryształowe Pióra jest promowanie i wyróżnienie aktywności dziennikarzy, którzy zwiększają społeczną świadomość na temat zagrożeń związanych z najpopularniejszymi chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak choroby układu krążenia, cukrzyca oraz depresja, a także choroby nowotworowe. Wyróżnienie w konkursie Kryształowe Pióra jest już siódmą nagrodą Barbary Kozber w ogólnopolskich konkursach dla dziennikarzy w ciągu ostatnich pięciu lat.