Wystarczy spojrzeć na dół ekranu, jest tam pasek z najważniejszymi wydarzeniami. Do tej pory pojawiał się tylko podczas Zbliżeń. Ale od 1 listopada, nasi widzowie będą mogli śledzić takie informacje z regionu przez całą dobę.

Naszych widzów nie ominie już nic ważnego. Przez całą dobę, w czasie trwania programów TVP Bydgoszcz u dołu ekranu będziemy wyświetlać pasek informacyjny. A na nim wiadomości z ostatniej chwili, o utrudnieniach na drogach regionu, korkach, wypadkach. Będą też zapowiedzi wydarzeń społecznych i kulturalnych, a także pogoda. Od 1 listopada już nie tylko w czasie Zbliżeń, ale 24 godziny na dobę. Wystarczy włączyć telewizor.

TVP Bydgoszcz jest na wyciągnięcie ręki. I to dosłownie. Nasze programy można śledzić o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczą komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu. Jesteśmy na kanale YouTube, a także na portalach społecznościowych: facebooku i twitterze. Komentarze naszych widzów cytujemy w materiałach a nadesłane zdjęcia i filmy pokazujemy na antenie.

To mieszkańcy regionu są świadkami ciekawych wydarzeń. Często znajdują w miejscach, gdzie akurat coś się dzieje. Wystarczy to zarejestrować. Dzięki takim nagraniom - każdego dnia nowi reporterzy mogą dołączyć do redakcji "Zbliżeń".