Codziennie od poniedziałku do piątku między 7.00 i 8.00
Region na dzień dobry
Zespół dziennikarzy przygotowywać będzie od poniedziałku do piatku godzinny (7.00-8.00) program o charakterze informacyjno-publicystycznym, ale w lżejszym wydaniu. Gospodarz programu prowadzić będzie rozmowy z zaproszonymi gośćmi, reporterzy z Bydgoszczy i Torunia (codziennie łączenia z redakcją zamiejscową w Toruniu) relacjonować będą najważniejsze od rana informacje - jak minęła noc, sytuacja na drogach, pogoda, przeglądać będą regionalną prasę i portale internetowe, zapowiadać będą najważniejsze wydarzenia na Kujawach i Pomorzu i na antenie TVP Bydgoszcz.
W programie będzie też miejsce na rozmowy dotyczące profilaktyki zdrowotnej, edukacji, hobby, promowanie zdrowego stylu życia, ciekawostki (np. podglądanie gniazda sokołów we Włocławku, czy krokodyla w bydgoskim zoo).
Każdy poranek kończyć będzie "Uśmiech na dzień dobry!"- czyli spotkanie z ciekawym gościem (psycholog, kawaler orderu uśmiechu, satyryk), którego wizyta pozostawi na twarzy widza uśmiech. Na potrzeby programu powstaje specjalne studio. Elementem centralnym scenografii jest złoty okrąg symbolizujący słońce.
do góry