Rada Programowa TVP3 Bydgoszcz przyznała Małgorzacie Rogatty nagrodę "Talent roku 2015”. Naszą redakcyjna koleżankę doceniono za dorobek zawodowy i wkład pracy wniesiony w tworzenie dobrego i profesjonalnego wizerunku Telewizji Regionalnej.

- Ogromne zaskoczenie, wielkie wyróżnienie i ogromne zobowiązanie, żeby to, co robię i to co robimy wspólnie, było lepsze, bardziej rzetelne. Tak naprawdę najważniejsi są dla nas widzowie: to dla nich pracujemy - przyznaje Małgorzata Rogatty, dziennikarka TVP3 Bydgoszcz. - Jest osobą emanującą sympatią do widzów, o czym mamy okazję - jako członkowie rady - dowiadywać się od osób, które spotykamy. Poza tym wykazuje się niezwykłym szacunkiem do języka polskiego. Jest osobą bardzo poważnie traktującą swoją pracę - argumentuje Ewa Niedbalska, przewodnicząca Rady Programowej TVP3 Bydgoszcz.

Rada Programowa doceniła nasza redakcyjna koleżankę w szczególności za umiejętność okazywania szacunku widzom, rzetelność warsztatu dziennikarskiego, a także za wytrwałość w jego doskonaleniu. Małgorzata Rogatty towarzyszy widzom na antenie TVP Bydgoszcz już od 22 lat. Jest dziennikarzem, prezenterem, a także wydawcą programu informacyjnego "Zbliżenia" oraz programów publicystycznych. W swoich programach od lat propaguje szeroko rozumianą profilaktykę zdrowotną.

Nagroda Rady Programowej TVP Bydgoszcz jest przyznawana raz w roku najlepszym dziennikarzom.