Premiera codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.35; kolejne emisje nazajutrz (od wtorku do piątku oraz w poniedziałek) o 7.00
Polska pełna lata
Jak wakacje to gdzie? W Polsce! Do tego chcemy przekonać naszych widzów. Wielkimi krokami zbliża się czas urlopów. Ostatni dzwonek, żeby się do niego przygotować. TVP3 Bydgoszcz spieszy z poradą: Jak? Gdzie i dlaczego właśnie tam odpoczywać? Celem cyklu „Polska pełna lata” jest pokazanie najbardziej urokliwych zakątków naszego kraju. Wraz z zaproszonymi gośćmi (znane twarze regionu), a także bohaterem cyklu „Zakochaj się w Polsce” zamierzamy obalić przekonanie "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Z nami, nie ruszając się z fotela, nasi widzowie poznają każdą krainę i przekonają się do tego, że warto tu (w Polsce) być.

Program prowadzić będą na zmianę: Paulina Rubczak, Joanna Sikora, Daria Kazuła, Katarzyna Prętkowska, Hubert Malinowski.

Ostatni odcinku cyklu (30 czerwca) poświęcimy Podlasiu. To wciąż mało odkryty region Polski, dlatego zachęcamy wraz z Tomaszem Bednarkiem, aby tam się wybrać i np. popłynąć Narwią. Nasi goście - wicemarszałek województwa Zbigniew Ostrowski oraz muzyk i kompozytor Zbigniew Krzywański - lubią północny-wschód Polski, ale ich serca biją dla innych regionów. Grzegorz Rajewski - kajakarz - podpowie, na które rzeki warto się wybrać, aby dostosować trudność spływu do swoich możliwości.
do góry