9 kwietnia

Jean Luc Ponty to wybitny francuski wirtuoz skrzypiec, który popularność i uznanie zdobył koncertując z własnymi zespołami, ale także ze sztandarową formacją fusion jazzu,zespołem The Mahavishnu Orchestra i ekscentrycznymi grupami Franka Zappy. Jean Luc Ponty niewątpliwie króluje nad francuską sceną jazzową. Jego muzyka ściąga na koncerty fanów z całego świata. Aktualnie występuje razem ze swoim zespołem jako "JLP Band", w składzie: William Lecomte (instrumenty klawiszowe), Guy Nsangué Akwa (gitara basowa), Damien Schmitt (perkusja), Taffa Cissé (instrumenty perkusyjne).

Klub Kuźnia zaprasza na koncert wszystkich fanów jazzu i dobrej muzyki, który odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy 9 kwietnia o godz. 19:00. Bilety do nabycia w sieci ticketpro.pl oraz eventim.pl. Bilety kolekcjonerskie dostępne w bydgoskim Klubie Kuźnia (ul Gdańska 67, nr tel. 52 321 31 70).

Zaproszenia czekają Zaproszenia czekają MAMY WEJŚCIÓWKI DLA PAŃSTWA?
Od organizatorów koncertu z Klubu Kuźnia otrzymaliśmy dla telewidzów dwuosobowe zaproszenie na koncert.
Trzeba najpierw znać odpowiedź na pytanie: "Na jakich dwóch instrumentach (proszę wymienić oba) uczyli Ponty'ego grać jego rodzice?”

Czekamy na odpowiedzi na pytanie pod adresem e-mail: konkurs.bydgoszcz@tvp.pl Należy tylko podać swe imię i nazwisko.

KTO ZDOBĘDZIE NAGRODĘ? Jedyną nagrodę otrzyma 50. pełnoletni uczestnik , który przyśle prawidłową odpowiedź!!!

Uwaga! Konkurs zaczyna się w sobotę 8 kwietnia o godz. 19.00 (od tego momentu zaczynamy liczyć e-maile; e-maile przysłane wcześniej nie będą liczone!!!) i trwa do niedzieli 9 kwietnia, do 12.00.

Każdy może przysłać wyłącznie jeden e-mail na jedno nazwisko!

Zwycięzca otrzyma e-mail potwierdzający zdobycie nagrody i informację o sposobie odbioru nagrody w siedzibie TVP3 Bydgoszcz!

Regulamin portalu tvp.pl

Polityka prywatności