27 marca

Koniec marca utożsamiany powszechnie z początkiem długo wyczekiwanej wiosny, w 2017 roku będzie kojarzył się Międzynarodową Konferencją poświęconą wyzwaniom w zarządzaniu projektami, organizowaną przez Kujawsko-Pomorski Oddział Project Management Institute.

Pod lupą prelegentów i uczestników wydarzenia znajdą się następujące zagadnienia: Psychologia (Psychology), Zespół (Team), Metodyki zwinne (Agile). Zespół organizatorów stawia na rozwój i wszędzie szuka możliwości progresu, tym też chcą zarazić uczestników naszej konferencji, która nie jest kierowana tylko do osób związanych bezpośrednio z zarządzaniem, ale również do hobbistów i sympatyków metodyk zwinnych i organizacji turkusowych.

W ostatni poniedziałek marca Bydgoszcz zamieni się w biznesową stolicę Polski! Tu myślą przewodnią stanie się hasło Be Agile! Będzie to doskonała okazja do kształcenia, dyskusji i nawiązywania nowych relacji biznesowych, ponieważ w planie są nie tylko wykłady, ale również zajmujące warsztaty, open space i networking, a także … „coś dla ciała” w postaci active break. Nie zabraknie też czasu na panel dyskusyjny poświęcony głównie dla Was, czyli dla uczestników konferencji.

Swoją obecnością zaszczycą nas znani i uznani eksperci na rynku zarządzania projektami. Nasi goście to krajowi i międzynarodowi specjaliści, m. in. Raji Sivaraman - M. S, PMI-ACP, PMP, Dyrektorka Asba LLC. Pracowała w sektorach IT, wydawniczym, finansowym, standardów i branży logistycznej. Wykładowca na Montclair State University w USA; Michał Rączka - MBA, PMI-ACP, PMP, PSPO, AgilePM CISA. Wicedyrektor ds. Strategii IT i Zarządzania Projektami w mBank S.A.; Mike Burrows - autor pracy „Kanban from the Inside”, założyciel Agendashift, platformy zapewniającej zintegrowany, internetowy zestaw narzędzi coachingowych w zakresie Lean-Agile; Jan Dirk Hogendoorn - wykładowca zarządzania projektami na Uniwersytecie Windesheim w Zwolle (Holandia), pracuje w Finext, holenderskiej firmie słynącej z modelu samoorganizacji.

Wydarzenie jest wspierane przez liczne organizacje, firmy partnerskie oraz uczelnie wyższe, jak Akademia im. Leona Koźmińskiego. Na warszawskiej uczelni 29 marca będzie kontynuowany temat zwinnego zarządzania projektami podczas warsztatów prowadzonych przez keynote speakers bydgoskiego wydarzenia – Raji Sivaraman i Michała Rączkę.

Rejestracja na www.pta.pmi.org.pl