Niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w realizacji marzeń. Udowodniła to Daria Barszczyk - niewidoma wokalistka zespołu Senter Peace. Premierowy teledysk do singla „Cała Niewiadoma" trafił w środę do sieci. Nagranie zrealizowała i sfinansowała Toruńska Agenda Kulturalna w ramach projektu "Scena jest wasza". Pod Łukiem Cezara odbył się happening promujący i zapowiadający letnią odsłonę plebiscytu.

- Teledysk nakręciliśmy na toruńskich Jordankach. Pomysł na wykonanie był nasz. Oprócz tego, też postanowiliśmy dorobić do teledysku pewnego rodzaju animacje, więc się napracowaliśmy. Trwało to kilka miesięcy, ale było warto - opowiada Mateusz Kardas, basista zespołu Senter Peace.

- Wzięliśmy w tym udział, żeby pokazać ludziom, ze możemy po prostu tą energią zarażać i wkładać w serca ludzi samo dobro, spokój i takie wyższe emocje, których na co dzień brakuje - wyjaśnia Daria Barszczyk, wokalistka Senter Peace.

- W Toruniu jest mnóstwo młodych, utalentowanych osób, które śpiewają, grają, tworzą muzykę. Chcemy, jako Toruńska Agenda Kulturalna, te osoby pokazywać. Chcemy im umożliwić występy na profesjonalnej scenie i nagradzać tych najlepszych. A co może być lepszą nagrodą dla młodego zespołu niż profesjonalny teledysk, którym można się szczycić przez lata? - mówi Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.