Trzy turnieje przed nami, a celem są medale cyklu Speedway Best Pairs 2018. Start już w niedzielę na toruńskiej Motoarenie, a mogą być tam Państwo wygrywając wejściówki w naszym konkursie!

Cykl Speedway Best Pairs zapoczątkuje sezon żużlowy w Polsce. Wielkie gwiazdy światowego żużla spotkają się na Motoarenie, by stworzyć spektakularne widowisko. SBP 2018 to - tak jak w poprzednim dwóch sezonach - trzy rundy: w Toruniu (pierwotnie w sobotę 24 marca o 17.30, ale z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, uniemożliwiające bezpieczne przygotowanie toru, turniej został przełożony na niedzielę na 14.30), Rzeszowie (20 kwietnia) i Landshut (10 maja), kibice doświadczą niezapomnianych emocji, związanych z rywalizacją najlepszych żużlowców na świecie. Wielokrotni mistrzowie świata, mistrzowie Europy, złoci medaliści, zarówno drużynowo, jak i indywidualnie, jako seniorzy i jako juniorzy – tych wszystkich zawodników zobaczymy w tegorocznym cyklu SBP.

W cyklu zaszły dwie ważne regulaminowe zmiany: po pierwsze - startuje sześć a nie siedem zespołów, po drugie - najlepszy zespół po rundzie zasadniczej nie gwarantuje sobie już jazdy w finale, wybiera sobie natomiast półfinałowego rywala spośród drużyn, które uplasowały się w tym etapie na miejsca od drugiego do czwartego.

Startują w SBP: eKantor.pl Team - 1. Piotr Protasiewicz, 2. Patryk Dudek, 13. Grzegorz Zengota; Fogo Power - 3. Jarosław Hampel, 4. Emil Sajfutdinow, 14. Janusz Kołodziej; Starkom Racing Team - 5. Vaclav Milik, 6. Gleb Chugunov; Monster Energy Speedway Team - 7. Greg Hancock, 8. Paweł Przedpełski, 16. Chris Holder; Team Bauhaus - 9. Andreas Jonsson, 10. Jacob Thorssell, 17. Wiktor Lampart; Trans MF Pro Race Team - 11. Martin Smolinski, 12. Leon Madsen, 18. Andzejs Lebedevs.

ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE NA SPEEDWAY BEST PAIRS!
Organizator cyklu - firma One Sport - przekazała na konkurs w TVP3 Bydgoszcz 10 dwuosobowych zaproszeń. Jak zdobyć jedno z nich? Trzeba najpierw znać odpowiedź na pytanie: "Jaki zespół wygrał cały zeszłoroczny cykl SBP (proszę podać imiona i nazwiska żużlowców tego teamu)?"

Czekamy na odpowiedzi na pytanie pod adresem e-mail: konkurs.bydgoszcz@tvp.pl. Należy podać swe imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

KTO ZDOBĘDZIE NAGRODĘ? Jedną z 10 nagród otrzyma 10 telewidzów - co 5. pełnoletni uczestnik (tzn. 5., 10., 15., 20.,...50.), który przyśle prawidłową odpowiedź!!! Uwaga! Konkurs zaczyna się w środę 21 marca o godz. 19.00 (od tego momentu zaczynamy liczyć e-maile; e-maile przysłane wcześniej nie będą liczone!!!) i trwa do czwartku 22 marca, do 18.29.

Każdy może przysłać wyłącznie jeden e-mail na jedno nazwisko!

Każdy zwycięzca otrzyma e-mail potwierdzający zdobycie nagrody i informację o sposobie odbioru nagrody!

Regulamin portalu tvp.pl

Polityka prywatności