To propozycja dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w zawodzie reportera. TVP3 Bydgoszcz poszukuje kandydatów na współpracowników programu "Zbliżenia" w Bydgoszczy i Toruniu.

Zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu - takimi cechami musi wykazywać się osoba, która chciałaby zostać współpracownikiem TVP 3 Bydgoszcz. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego lub statusu studenta, niezbędna jest także umiejętność poprawnego pisania tekstów dziennikarskich.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o nadsyłanie aplikacji pod adres: praca.bydgoszcz@tvp.pl do 15 września w tytule wpisując "Bydgoszcz" lub "Toruń".

Prosimy o zmieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. Oddział w Bydgoszczy z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kujawskiej 7, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.