Muzyczne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Polska wokalistka Klaudia Trzepizur w podbydgoskim Osielsku realizowała teledysk do swojej świątecznej piosenki. Artystka była uczestniczką 4. edycji programu "The Voice of Poland". W zdjęciach do jej nagrania wzięły udział dzieci z chóru "Biedronki".

-Chcemy zrobić refren, gdzie wystąpi chór dziecięcy i zaczęliśmy szukać. Wyskoczył nam chór "Biedronki" i postanowiliśmy do nich zadzwonić. Oni się zgodzili i postanowiliśmy tu przyjechać. Dzieciaczki to taka wisienka na torcie ma być - wyjaśnia Klaudia Trzepizur, wokalistka.

Głosy młodych członków chóru zabrzmiały w refrenie piosenki pt. "Święta, ach, święta". Dzieci wystąpiły również w teledysku do utworu. To dla młodych śpiewaków wielkie przeżycie. - Dzieci bardzo się cieszą, dzieci są trochę zestresowane. Wczoraj mieliśmy nagranie w studio, tak jak powiedziałam, były zmęczone, bo nie spodziewały się, że tyle wysiłku trzeba włożyć w to, żeby nagrać nawet sam refren, który nagrywaliśmy właśnie do tej piosenki - opowiada Angelika Buchholz, opiekun chóru.

Teledysk realizowany był w jednym z osielskich domów. Wokalistka planuje również nakręcić część zdjęć w centrum Bydgoszczy i na Wyspie Młyńskiej. Premiera piosenki planowana jest na 15. grudnia.