W poprzednim sezonie byli najlepszym zespołem z Kujaw i Pomorza w ligowym speedwayu. Przed zbliżającymi się rozgrywkami celują wyżej, niż zeszłoroczne szóste miejsce. Żużlowcy MrGarden GKM Grudziądz w piątek oficjalnie zaprezentowali się swoim kibicom.

Wzmocnieni przed nowym sezonem, a ich celem ma być jazda w rundzie play-off w czołowej czwórce PGE Speedway Ekstraligi. Żużlowcy MrGarden GKM Grudziądz w komplecie stawili się na prezentacji zespołu. Zawodników z ul. Hallera przywitali ich kibice, którzy szczelnie wypełnili halę widowisko-sportową. - Na pewno będziemy w tym roku walczyć o pierwszą czwórkę. Postaramy pojechać sezon jak najlepiej - mówi Artiom Łaguta

Dla kibiców była to pierwsza okazja, by przywitać w Grudziądzu Przemysława Pawlickiego. Stały uczestnik cyklu Grand Prix 2018 wzmocnił MrGarden GKM w ostatnim okienku transferowym. - Cieszę się, że dziś jest prezentacja drużyny, że będę mógł zaprezentować się po raz pierwszy w barwach GKM przed kibicami. A czemu tak wyszło? Myślę, że nie ma co tłumaczyć, z władzami klubu bardzo szybko doszliśmy do porozumienia .- przyznaje.

Niespodzianką dla kibiców, a także dla zawodników był film z kliniki w Nanning, gdzie na leczeniu przebywa Tomasz Gollob.

Przed startem sezonu grudziądzanie sprawdzą swoją formę w kilku meczach sparingowych. Pierwszy, z Motorem Lublin, zaplanowano na 16 marca.