Liczne sukcesy oraz budowanie marki „Polska". Podczas Welconomy Forum w Toruniu zostały wręczone wyróżnienia dla firm, które promują polską gospodarkę na rynku międzynarodowym.

- Nagroda "Promotor polskiej gospodarki" to jest taka nowa inicjatywa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, która na co dzień organizuje konkurs "Teraz Polska". Mamy bardzo wielu laureatów w przeciągu 30 lat działalności, nazbierało ich się ponad 700, reprezentują różne miejsca w kraju. Chcemy pokazywać tych laureatów również w tym miejscu skąd pochodzą, czyli w regionach, gdzie odbywają się ich działalności gospodarcze - wyjaśnia Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska".

- Jestem po prostu zaszczycony. To coś niezwykłego, że mogę znaleźć się w gronie tak wybitnych osób nagrodzonych dotychczas tą nagrodą. Taktuje tą nagrodę nie jako indywidualną, ale nagrodę dla całej kliniki - wyznaje prof. Marek Harat, kierownik kliniki neurochirurgii 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.