Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują Pauliny Różańskiej. Zaginiona 17-latka ostatni raz widziana była w piątek okolicach szkoły przy ul. Jęczmiennej. Osoby, które znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt.

13 kwietnia, około godz. 8:05, tata zawiózł dziewczynę na zajęcia lekcyjne do szkoły przy ul. Jęczmiennej. 17-latka nie wróciła potem do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Paulina Różańska ma 182 cm wzrostu, waży ok. 75 kg. Ma proste włosy, sięgające ramion, farbowane na kolor jasny rudy. Znaki szczególne: podłużne blizny na wewnętrznych stronach przedramion oraz ud.

W dniu zaginięcia była ubrana w sportową szarą bluzę z kapturem zapinaną na zamek, koszulkę z długim rękawem w kratę koloru seledynowo-granatowego, niebieskie dżinsy, szare sportowe buty. Na nosie miała okulary korekcyjne w czerwono-czarnej oprawce. Miała przy sobie legitymację szkolną na swoje nazwisko oraz czarny plecak z żółtymi paskami.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście (ul. PCK 2; tel. dyżurny 56 641 24 52 lub 997 i 112).