„Polska pełna lata" to nasz nowy program, który w poniedziałkowe popołudnie miał swoją premierę. Ciekawi goście, na czele z aktorem Tomaszem Bednarkiem, podpowiedzą, jakie rejony kraju warto odwiedzić.

Plenerowe studio i ciekawi goście. „Polska pełna lata" można oglądać na antenie TVP 3 Bydgoszcz od poniedziałku do piątku. - Programy o 17:30 będą pokazywały uroki poszczególnych regionów w Polsce. Będziemy też w bardzo ciekawy sposób dopełniali to zwiedzanie ciekawymi gośćmi, rozmowami - zapowiada Grażyna Rakowicz, koordynator cyklu „Polska pełna lata”.

Pierwszy odcinek programu to znane twarze z regionu i propozycje miejsc, które ich zdaniem warto odwiedzić. - Te naszą Polskę zwiedziłem wzdłuż i wszerz: czy to turystycznie, ale też przy okazji różnych zajęć zawodowych, szczególnie koncertów. J nigdy nie marnowałem czasu - zdradza Zbigniew Krzywański, były gitarzysta Republiki.

Morze, góry, wschód i zachód kraju - w "Polsce pełnej lata" widzowie zwiedzą najciekawsze zakątki kraju. - Chcemy, by te wakacje były dla naszych widzów niezwykłą przygodą; by odkrywali właśnie Polskę, takie miejsca, których może jeszcze nie znamy, które są jeszcze zagadką, tajemnicą - zaznacza Joanna Sikora, wydawca i prowadząca odcinki „Polski pełnej lata”.

Do tego, że warto zakochać się w Polsce będą przekonywać ciekawi goście. - Są to goście, którzy albo mieszkają tutaj, albo pochodzą stamtąd i odwiedzają nasz region. To będą goście, którzy będą wzbogacali informacje pokazane w filmach przygotowanych przez Tomasza Bednarka - podkreśla Anna Raczyńska, dyrektor TVP3 Bydgoszcz.

Aktora, który nie ukrywa, że zakochał się w Bydgoszczy. - Nasz program "Zakochaj się w Polsce" odwiedził w końcu Bydgoszcz i sądzę, że ten odcinek znajdzie się w Polsce pełnej lata obok innych odcinków - nie kryje Tomasz Bednarek.

”Polskę Pełną Lata” można oglądać na naszej antenie codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:30.