Zenon Różycki to drugi oficjalny kandydat w wyborach na prezydenta Grudziądza. We wtorek zaprezentował swoją wizję miasta. Jest kandydatem niezależnym. Stawia na bezpieczeństwo, rozwój szkolnictwa i przedsiębiorczości. Chce też odpowiednią strategią działania ratować zadłużony szpital.

Kandydat przekonuje, że potrafi skutecznie rozwiązywać problemy i ma pomysły na rozwój miasta - tego jak mówi - potrzebuje dzisiaj Grudziądz. Jeszcze nie ogłasza swojego programu wyborczego, ale podkreśla, że jest otwarty na nowe rozwiązania, które sprzyjać będą aktywizacji mieszkańców. - Powinniśmy zając się tymi sprawami, które mieszkańców najbardziej interesują: bezpieczeństwo i porządek w mieście, kwestia gospodarności i skutecznego rozwiązywania problemów. Myślę, że to jest bardzo ważne - twierdzi Zenon Różycki, kandydat na prezydenta Grudziądza.

Jednym z ważnych zadań według kandydata, jest znalezienie skutecznej strategii rozwoju szpitala w Grudziądzu. Różycki pełni obecnie funkcję prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarowania Nieruchomościami w Grudziądzu.