cały lipiec

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w 7. edycji akcji "Oponeo Wakacje z Chemikiem". Są to otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia.

Celem projektu jest aktywizacja dzieci poprzez sport oraz zapewnienie im możliwości aktywnego spędzenia wakacji. Liczymy, że i tym razem akcja będzie się cieszyła ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. W poprzednich edycjach uczestniczyło w niej po 400-450 uczestników. Każdy z nich przez cały lipiec brał udział w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, a na koniec miesiąca uczestniczył w uroczystej gali podsumowującej miesiąc treningów.

Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Moderator Inwestycje, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, JAKO, SM Budowlani i RSM Jedność, a patronami medialnymi – Express Bydgoski, MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz.

Treningi odbywać się będą przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku, w dwóch grupach: dla dzieci od 9 do 12 lat w godz. 15:00-16:30 oraz dla dzieci do 8. roku życia w godz. 17:00-18:30. Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności.

Na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów; Należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz picie; Treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawniania i kwalifikacje.

Zbiórka przed zajęciami odbywa się przed boiskiem ze sztuczną murawą na ul. Glinki 79.

Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego. Poza zajęciami treningowymi organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami.