11 sierpnia

Na plaży w Pieczyskach, w godz. 11.00-20.00, odbędzie się drugi, organizowany przez Stowarzyszenie Łatwo Pomagać, piknik charytatywny. Wszystkie pieniądze, jakie uzyskane zostaną podczas pikniku przeznaczymy na wsparcie pacjentów onkologii i hematologii leczonych w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dra Antoniego Jurasza w Bydgoszczy i ich rodzin.

Choroba dziecka to ogromne obciążenie finansowe dla rodziny na bardzo długi czas. Wielomiesięczny pobyt dziecka w szpitalu wymusza mnóstwo dodatkowych wydatków, dlatego chcemy wesprzeć tych dzielnych wojowników i ich rodziny w tym trudnym dla nich czasie.

Wachlarz atrakcji, jakie zaplanowane zostały na ten dzień jest bardzo szeroki. Będą to m.in. festiwal kolorów, muzyka na żywo, sporty wodne, wielkie dmuchańce-zjeżdżalnie, animacje dla dzieci, wystawa motocykli, malowanie buziek, smaczne jedzenie, porady kosmetyczek, konkursy i zabawy z Klaunem Bobkiem, loterię fantową, w której nie będzie przegranych, bo każdy los wygrywa oraz ciekawe licytacje m.in na zakupy w znanych sieciowych sklepach. Będzie można podziwiać, a i też zakupić prace wykonane przez naszych „małych Przyjaciół” z bydgoskiej onkologii, wystawionych w GALERII NIEZWYKŁYCH ARTYSTÓW.

Czym więcej osób się przyłączy tym bardziej pomożemy dzieciom, pacjentom onkologii, hematologii i transplantologii. Wszystkie te dzieci walczą o swoje życie i bardzo potrzebują wsparcia.

Nasze działania na rzecz pacjentów z onkologii można również wesprzeć wpłatą na konto Stowarzyszenia; BNP Paribas: 56160014621838492930000001, tytuł: ONKO-ZBIÓRKA lub bezpośrednio podczas pikniku.

Współorganizatorami zabawy są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Koronowo, Agencja eventowa „Pomysłowy Dobromir”, Koło Gospodyń Wiejskich z Bytkowic, DW Wojtas, Leonard Luther, Klaun Bobek oraz Ośrodek wypoczynkowy „Rewita” w Pieczyskach.

organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy, której będzie przewodził szczytny cel – wsparcie dzieci z onkologii. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Szczegóły na profilu wydarzenia na facebooku