Zaproszenia do Filharmonii Pomorskiej oraz nowości wydawnicze są do wygrania w konkursie internetowym, związanym z naszym programem kulturalnym "Po oklaskach"!

Urszula Guźlecka, co dwa tygodnie w swym piątkowym magazynie "Po oklaskach", opowiada m.in. o wydarzeniach muzycznych w miastach i miasteczkach Kujaw i Pomorza oraz o nowościach na rynku księgarskim i muzycznym.

Tym razem mamy dla Państwa od Filharmonii Pomorskiej:
- dwuosobowe zaproszenie na koncert inauguracyjny 56. Bydgoskiego Festiwalu Muzycznego (14 września o godz. 19.00). Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej będzie dyrygował Kai Bumann. Wystąpią: Chór Filharmonii Narodowej w Warszawie, Chór Dziecięcy Rubinki PZSM w Bydgoszczy, Iwona Hossa (sopran), Anna Lubańska (mezzosopran), Ewa Wolak (alt), Rafał Bartmiński (tenor), Adam Kruszewski (bas), Jarosław Bręk (bas). W programie: "Stabat Mater" Karola Szymanowskiego i "Credo" Krzysztofa Pendereckiego.

Spośród nowości wydawniczych mamy natomiast:
- egzemplarz książki "Latawce" Agnieszki Lis (od Wydawnictwa "Czwarta Strona");
- egzemplarz książki "Życie nie tylko snem, czyli biografia Barbary Młynarskiej- Ahrens" Jerzego Sosnowskiego (od Wydawnictwa "Muza").

JAK ZDOBYĆ NAGRODĘ?
"W którym roku zmarł Stanisław Wyspiański- wybitny artysta okresu Młodej Polski?"

Czekamy na odpowiedzi na pytanie pod adresem e-mail: konkurs.bydgoszcz@tvp.pl Należy podać swe imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy i wybrać jedną z nagród.

KTO ZDOBĘDZIE NAGRODĘ? Jedną z nagród otrzyma 3 telewidzów - co 10. uczestnik, który przyśle prawidłową odpowiedź!Uwaga! Konkurs zaczyna się w piątek 22 czerwca o godz. 19.30 (od tego momentu zaczynamy liczyć e-maile; e-maile przysłane wcześniej nie będą liczone!!!) i trwa do piątku 29 czerwca do godz. 18.30.

Każdy może przysłać wyłącznie jeden e-mail na jedno nazwisko!

Każdy zwycięzca otrzyma e-mail potwierdzający zdobycie nagrody i informację o sposobie odbioru nagrody!

Regulamin portalu tvp.pl

Polityka prywatności