Zaproszenia na koncerty symfoniczne w filharmonii oraz nowości wydawnicze są do wygrania w naszym konkursie internetowym.

Urszula Guźlecka, co dwa tygodnie w swym piątkowym magazynie "Po oklaskach", opowiada m.in. o wydarzeniach muzycznych w miastach i miasteczkach Kujaw i Pomorza oraz o nowościach na rynku księgarskim.

Tym razem otrzymaliśmy dla Państwa od Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy:
- 2 podwójne zaproszenia na koncert "Capella klasycznie" (22 lutego o godz. 19.00). Z Orkiestrą Kameralną Capella Bydgostiensis pod dyrekcją Kaia Buamnna wystąpi niemiecka skrzypaczka Antje Weithaas. W programie: "Symfonia Es-dur" Jana Engela, "Koncert skrzypcowy B-dur KV 207" Wolfganga Amadeusza Mozarta i "Symfonia nr 52 c-moll" Josepha Haydna.
- 3 podwójne zaproszenia na koncert "Z litewskim akcentem" (24 lutego o godz. 19.00). Z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej pod dyrekcją Modestasa Pitrenasa wystąpi wybitny litewski pianista Petras Geniusas. W programie: "Iceberg Symphony" Raminty Šerkšnytė, "IV Symfonia koncertująca op. 60" Karola Szymanowskiego i "Symfonia d-moll" Césara Francka.

Mamy także dwie książki od Wydawnictwa Czwarta Strona:
- egzemplarz
"Córki sułtana"" Marii Paszyńskiej;
- egzemplarz"Córki rewolucji" Antonii Senior.


JAK ZDOBYĆ NAGRODY?
Trzeba najpierw znać odpowiedź na pytanie: "Jak nazywają się (proszę podać imiona i nazwiska) autorka słów oraz kompozytor muzyki piosenki z repertuaru Ireny Santor pt. 'Zielono jest w mojej Bydgoszczy'?"

Czekamy na odpowiedzi na pytanie pod adresem e-mail: internet.bydgoszcz@tvp.pl. Należy podać swe imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy i wybrać jedną z nagród!

KTO ZDOBĘDZIE NAGRODĘ? Jedną z nagród otrzyma 7 telewidzów - co 5. pełnoletni uczestnik (tzn. 5., 10, 15., 20., 25., 30. i 35.), który przyśle prawidłową odpowiedź!!!Uwaga! Konkurs zaczyna się w piątek 17 lutego o godz. 19.30 (od tego momentu zaczynamy liczyć e-maile; e-maile przysłane wcześniej nie będą liczone!!!) i trwa do poniedziałku 20 lutego, do 18.29.

Każdy może przysłać wyłącznie jeden e-mail na jedno nazwisko!.

Każdy zwycięzca otrzyma e-mail potwierdzający zdobycie nagrody i informację o sposobie odbioru nagrody!

Regulamin portalu tvp.pl

Polityka prywatności