„Ze zrozumieniem przyjmujemy weto prezydenta Andrzeja Dudy do ustawy o Sądzie Najwyższym" - mówią lokalni działacze Polski Razem Zjednoczonej Prawicy jednocześnie dodając, że podtrzymują dalszą wolę wprowadzenia głębokich reform wymiaru sprawiedliwości.

Poseł Iwona Michałek przypomniała o podjętej w przeszłości przez Jarosława Gowina próbie reformy sądownictwa.- Niestety gdy przestał być ministrem wszystko to co on zapoczątkował zostało unieważnione. Szkoda, bo wtedy już by się zaczęły dobre zmiany w sądownictwie i być może teraz byłoby znacznie łatwiej - mówi Iwona Michałek, posłanka klubu PiS, Polska Razem Zjednoczona Prawica.

Wiceprzewodniczący sejmiku Adam Banaszak podkreślił, że Polska Razem pracuje wspólnie z PiS także na poziomie lokalnym.- Chcemy również wspólnie wystartować do najbliższych wyborów samorządowych jeśli chodzi o sejmik województwa i chcemy wspólnie realizować nasz program - mówi Adam Banaszak, wiceprzewodniczący sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego.

Przewodniczący regionalnych struktur Młodej Prawicy Paweł Gotowt mówił o współpracy z poseł Iwoną Michałek na rzecz młodych ludzi. - Cieszymy się z takiej jedności, ponieważ dzięki jedności możemy naprawdę dużo osiągnąć w naszym zakresie dla młodych ludzi - zaznaczył Paweł Gotowt, przewodniczący Młodej Prawicy na Kujawach i Pomorza.

Po wakacjach w planach jest organizacja spotkań informacyjnych dla młodych ludzi na temat rozwoju kariery zawodowej.