„Energia Serc” to cykl charytatywnych koncertów w czterech miastach Polski. Po Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim, kolejny odbędzie się w poniedziałek w Bydgoszczy a ostatni w Lesznie (14 grudnia). W bydgoskiej katedrze zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki, a wykonają je znakomici artyści - m.in.: Alicja Majewska, Arka Noego, Olga Szomańska i Marek Piekarczyk. Retransmisja koncertu z katedry na naszej antenie w dwie przedświąteczne soboty. Współorganizatorami koncertów są Caritas, Enea oraz oddziały regionalne TVP.

„Energia Serc” z kolędami i pastorałkami w poniedziałek (11 grudnia) zawita do Bydgoszczy. W katedrze (kościele pw. ) zaśpiewają: Alicja Majewska, Arka Noego, Marek Piekarczyk, Hanna Gieda, Olga Szomańska, Marcin Kołaczkowski i Grzegorz Wilk oraz - tak jak podczas wszystkich koncertów - grać będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego. A koncert poprowadzą: nasza redakcyjna koleżanka Joanna Sikora oraz Tomasz Wolny - dziennikarz TVP2 (Panorama).

Bydgoski koncert będzie emitowany w dwóch częściach w TVP3 Bydgoszcz: w soboty 16 i 23 grudnia o godz. 20.00.

Koncerty „Energia Serc” są częścią ogólnopolskiej akcji „Tytka charytatywna”, organizowanej przez Caritas Polska, a pod patronatem ks. Abp Stanisława Gądeckiego - Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Finał – Koncert Kolędowy „Wigilijna Tytka” - odbędzie się 19 grudnia w Sanktuarium św. Józefa na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu. Emisja koncertu „Wigilijna Tytka” zaplanowana jest na 25 grudnia (I część) oraz 26 grudnia (II część) o godz. 19:00 na antenie TVP2.

Takie zaproszenia czekają na Państwa Takie zaproszenia czekają na Państwa ZAPROSZENIA DLA TELEWIDZÓW
Organizatorzy przekazali dla widzów TVP3 Bydgoszcz dwuosobowe zaproszenia ka koncert w bydgoskiej katedrze. "Rozdamy" je na dwa sposoby:

1. KONKURS TELEFONICZNY: W czwartkowym (7 grudnia) głównym wydaniu "Zbliżeń" padnie pytanie i nr telefonu do redakcji TVP3 Bydgoszcz, na który trzeba będzie się jak najszybciej dodzwonić z prawidłową odpowiedzią. Pierwszych 5 telewidzów, którym się to uda, otrzyma po dwie pojedynczne wejściówki na miejsca stojące.

2. KONKURS INTERNETOWY: Dla widzów-internautów czekać będzie 20 pojedynczych zaproszeń. Trzeba znać odpowiedź na pytanie: "Co oznacza słowo 'tytka'?"  Będziemy czekać na odpowiedzi pod adresem e-mail: konkurs.bydgoszcz@tvp.pl. Należy podać wspomnianą odpowiedź, swe imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Po dwa pojedyncze zaproszenia na miejsca stojące otrzyma 10 telewidzów - co 10. pełnoletni uczestnik (tzn. 10., 20., 30., 40...., 100.), który przyśle prawidłową odpowiedź!!!Uwaga! Konkurs zaczyna się w czwartek 7 grudnia o godz. 19.00 (od tego momentu zaczynamy liczyć e-maile; e-maile przysłane wcześniej nie będą liczone!!!) i trwa do niedzieli 10 grudnia, do 18.59. Każdy może przysłać wyłącznie jeden e-mail na jedno nazwisko!

Każdy zwycięzca otrzyma e-mail potwierdzający zdobycie nagrody i informację o sposobie odbioru nagrody w siedzibie TVP3 Bydgoszcz!

Regulamin portalu tvp.pl

Polityka prywatności